De NCV zoekt een Regulatory & Public Affairs Officer.

Zoek jij een zeer gevarieerde functie met een vakinhoudelijke combinatie van life sciences, wet- en regelgeving, communicatie, lobby, public affairs, maatschappij, veiligheid en duurzaamheid? Wil je jezelf volop ontwikkelen en vind je een goede balans tussen werk en privé ook belangrijk? Wil je graag een impact maken op mens en milieu? Een interessanter en aantrekkelijker vervolg van jouw loopbaan is nauwelijks voor te stellen!

 

De inhoud van het werk en de functie:

Wij streven naar een meerjarige samenwerking met je! In de eerste periode verdiep je je in verschillende dossiers en haak je aan op actualiteiten binnen onze branche. Vanaf het begin ben je een actief teamlid waarin jij vanuit jouw achtergrond in life sciences en/of chemie een inhoudelijke bijdrage levert en participeert in bestaande netwerken. In jouw functie word je onder andere verantwoordelijk voor:

Nauwgezet volgen van de ontwikkelingen van relevante wet- en regelgeving;

 • Vertegenwoordigen van de cosmetica-industrie op nationaal niveau en na verloop van tijd ook in internationaal verband (vergaderen in Brussel);
 • Overleg voeren met maatschappelijke organisaties en verschillende overheidsinstanties over cosmetica gerelateerde onderwerpen;
 • Ondersteunen van de leden met vragen over wet- en regelgeving in relatie tot cosmetica, verpakkingen, stoffen, transport en opslag, duurzaamheid etc.;
 • Zorgen voor een goede informatieoverdracht (o.a. webinars, website, nieuwsbrief, jaarverslag);
 • Organiseren van projecten en informatiebijeenkomsten voor de leden;
 • Samenwerken met collega’s van nauw verbonden brancheverenigingen;

We werken volop hybride en vinden het prettig wanneer je op een goed bereisbare afstand van Huis ter Heide woont. Je zou terechtkomen in een multidisciplinair team waarin je nauw samenwerkt met collega’s met een achtergrond in life sciences, chemie, communicatie, verenigingsmanagement en officesupport.

 

Wat zoekt de NCV?

Wij zijn op zoek naar een kandidaat die staat voor een eerste of tweede stap in hun loopbaan. Herken je jezelf in de volgende zaken? 

 • Je hebt een achtergrond in life sciences, chemie of een aanverwante studierichting;
 • Je hebt belangstelling voor maatschappelijke vraagstukken op het terrein van humane gezondheid, milieu en duurzaamheid;
 • Je bent communicatief en zeer vaardig in het Nederlands en het Engels;
 • Je bent nieuwsgierig en leergierig; je beoordeelt informatie op een kritische manier
 • Je hebt interesse in politieke en bestuurlijke besluitvorming;
 • Proactief samenwerken staat voor jouw voorop;
 • Je bent 4 of 5 dagen beschikbaar voor deze functie;

Specifieke kennis van de wetgeving voor cosmetica en ervaring binnen onze branche verkorten jouw leerproces maar zijn geen noodzakelijke voorwaarden voor een goede samenwerking.

 

Wat biedt de NCV jou?

De NCV is een professionele branchevereniging met een groeiend ledenaantal. Onze deskundigheid op het gebied van wet- en regelgeving en onze betrokkenheid bij de cosmeticabranche en de maatschappij worden door velen erkend en zeer gewaardeerd. Voor jou betekent dit het volgende:

 • In deze functie ontwikkel je je tot een allround professional en gesprekspartner voor de leden en andere betrokkenen bij de cosmetica branche;
 • Je bent een waardevol teamlid van een gezellig, compact, hecht en multidisciplinair team dat de nodige impact heeft en klantgericht werkt;
 • Je vervult een zichtbare spilfunctie binnen onze branche, werkt aan maatschappelijk relevante dossiers en bent een aanspreekpunt voor onze leden, maatschappelijke organisaties, de consument en de politiek, nationaal en internationaal;
 • Aanwezige talenten ontwikkel je vlot tot sterke competenties, zoals analyseren, mondeling en schriftelijk communiceren, presenteren, samenwerken en organiseren;
 • De balans tussen werk en privé is goed: we werken met toewijding en realiseren ons ook goed dat er, naast het werk meer zaken belangrijk zijn in het leven;
 • Natuurlijk bieden we een compleet en goed pakket arbeidsvoorwaarden en investeren we graag in jouw ontwikkeling.

 

Wat doet de NCV?

De Nederlandse Cosmetica Vereniging (NCV) is de brancheorganisatie van fabrikanten en importeurs van producten voor de persoonlijke verzorging. Er zijn ruim 120 bedrijven bij de NCV aangesloten (kijk voor meer informatie op www.ncv-cosmetica.nl). De NCV is gevestigd centraal in Nederland in Huis ter Heide. Een team van 7 professionals adviseert de leden over uiteenlopende onderwerpen met betrekking tot nationale en internationale wet- en regelgeving, maatschappelijke en politieke ontwikkelingen (bijvoorbeeld op het terrein van verpakkingen en duurzaamheid), maar ook over de productie en distributie van producten voor de persoonlijke verzorging. De NCV vertegenwoordigt de cosmetica-industrie in gesprekken met ministeries, de Tweede Kamer, inspectie en controlediensten, Ngo’s en andere brancheorganisaties. Daarnaast vertegenwoordigt de NCV haar leden bij verschillende overheidsinstanties en bij de Europese brancheorganisatie in Brussel.

De NCV is het aanspreekpunt binnen de cosmeticabranche voor een groot aantal belangengroepen. Onze leden, stakeholders en consumenten worden via de website, publicaties en sociale media actief geïnformeerd over cosmetische producten.

 

Geïnteresseerd?

Solliciteer direct! Heb je nog vragen? We zijn bereikbaar via +31 (0) 30 604 94 80 of secretariaat@ncv-cosmetica.nl

Terug naar overzicht

Wij gebruiken cookies om uw gebruikerservaring te verbeteren.
Door dit aan te vinken, wordt er een cookie geplaatst om de popup te verbergen. Deze cookie bevat geen persoonlijke informatie

Ik accepteer het gebruik van cookies