De NCV zoekt een Regulatory & Public Affairs Officer.

De NCV zoekt

Gelet op zwaarte van de functie sluit onze vacature goed aan bij kandidaten die staan voor een tweede of volgende stap in hun loopbaan. Verder herken je jezelf in de volgende zaken:

 • Een achtergrond in life sciences, chemie of een aanverwante studierichting;
 • Belangstelling voor maatschappelijke vraagstukken op het terrein van humane gezondheid, milieu en duurzaamheid;
 • Communicatief ben je zeer vaardig in het Nederlands en het Engels;
 • Informatie beoordeel je kritisch en je bent nieuwsgierig en leergierig;
 • Interesse in politieke en bestuurlijke besluitvorming;
 • Pro-actief samenwerken staat voorop, met consensus als doel;
 • We werken volop hybride en vinden het prettig wanneer je op een goed bereisbare afstand van Huis te Heide woont.

Specifieke kennis van de wetgeving voor cosmetica en ervaring binnen onze branche verkorten jouw leerproces maar zijn geen noodzakelijke voorwaarden voor een goede samenwerking.

De inhoud van het werk en de functie

Wij streven naar een meerjarige samenwerking met je. In de eerste periode verdiep je je in verschillende dossiers en haak je aan op actualiteiten binnen onze branche. Vanaf het begin ben je een actief teamlid waarin jij vanuit jouw achtergrond in life sciences en/of chemie een inhoudelijke bijdrage levert en participeert in bestaande netwerken. In jouw functie word je onder andere verantwoordelijk voor:

 • Nauwgezet volgen van de ontwikkelingen van relevante wet- en regelgeving;
 • Vertegenwoordigen van de cosmetica-industrie op nationaal niveau en na verloop van tijd ook in internationaal verband (vergaderen in Brussel);
 • Overleg voeren met maatschappelijke organisaties en verschillende overheidsinstanties over cosmetica gerelateerde onderwerpen;
 • Ondersteunen van de leden met vragen over wet- en regelgeving in relatie tot cosmetica, verpakkingen, stoffen, transport en opslag, duurzaamheid etc.;
 • Zorgdragen voor een goede informatieoverdracht (o.a. webinars, website, nieuwsbrief, jaarverslag);
 • Organiseren van projecten en informatiebijeenkomsten voor de leden;
 • Samenwerken met collega’s van nauw verbonden brancheverenigingen;
 • Je bent 4 of 5 dagen beschikbaar voor deze functie;

We werken in een multidisciplinair team waarin je nauw samenwerkt met collega’s met een achtergrond in life sciences, chemie, communicatie, verenigingsmanagement en office support.

Wat biedt de NCV jou?

De NCV is een professionele branchevereniging met een groeiend ledenaantal. Onze deskundigheid op het gebied van wet- en regelgeving en onze betrokkenheid bij de cosmeticabranche en de maatschappij worden door velen erkend en zeer gewaardeerd. Voor jou betekent dit het volgende:

 • In deze functie ontwikkel je je tot een allround professional en gesprekspartner voor de leden en andere betrokkenen bij de cosmetica branche;
 • Je bent een waardevol teamlid van een gezellig, compact, hecht en multidisciplinair team dat de nodige impact heeft en klantgericht werkt;
 • Je vervult een zichtbare spilfunctie binnen onze branche, werkt aan maatschappelijk relevante dossiers en bent een aanspreekpunt voor onze leden, maatschappelijke organisaties, de consument en de politiek, nationaal en internationaal;
 • Aanwezige talenten ontwikkel je vlot tot sterke competenties, zoals analyseren, mondeling en schriftelijk communiceren, presenteren, samenwerken en organiseren;
 • De balans tussen werk en privé is goed: we werken met toewijding en realiseren ons ook goed dat er, naast het werk meer zaken belangrijk zijn in het leven;
 • Natuurlijk bieden we een compleet en goed pakket arbeidsvoorwaarden en investeren we graag in jouw ontwikkeling.

Meer over de NCV

De Nederlandse Cosmetica Vereniging (NCV) is de brancheorganisatie van fabrikanten en importeurs van producten voor de persoonlijke verzorging. Er zijn ruim 120 bedrijven bij de NCV aangesloten (kijk voor meer informatie op www.ncv-cosmetica.nl). De NCV is gevestigd centraal in Nederland in Huis ter Heide. Een team van 7 professionals adviseert de leden over uiteenlopende onderwerpen met betrekking tot nationale en internationale wet- en regelgeving, maatschappelijke en politieke ontwikkelingen (bijvoorbeeld op het terrein van verpakkingen en duurzaamheid), maar ook over de productie en distributie van producten voor de persoonlijke verzorging. De NCV vertegenwoordigt de cosmetica-industrie in gesprekken met ministeries, de Tweede Kamer, inspectie en controlediensten, NGO’s en andere brancheorganisaties. Daarnaast vertegenwoordigt de NCV haar leden bij verschillende overheidsinstanties en bij de Europese brancheorganisatie in Brussel.

De NCV is het aanspreekpunt binnen de cosmeticabranche voor een groot aantal belangengroepen. Onze leden, stakeholders en consumenten worden via de website, publicaties en social media actief geïnformeerd over cosmetische producten.

Geïnteresseerd? Solliciteer direct hier! Heb je nog vragen? Willem Olthof van Primatch HR Groep begeleidt de Nederlandse Cosmetica Vereniging exclusief bij de invulling van deze vacature. Hij is bereikbaar via 06 11 536 546 of willem.olthof@primatch.nl

Terug naar overzicht

Wij gebruiken cookies om uw gebruikerservaring te verbeteren.
Door dit aan te vinken, wordt er een cookie geplaatst om de popup te verbergen. Deze cookie bevat geen persoonlijke informatie

Ik accepteer het gebruik van cookies